Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

„Płuca po pandemii” - celem tegorocznego 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było zebranie środków na zakup sprzętu medycznego, służącego do leczenia pacjentów oddziałów pulmonologicznych.

15 stycznia 2024 r., w piękny zimowy dzień, seniorzy z UTW w Kętrzynie wybrali się na kulig do gospodarstwa agroturystycznego w Kwiedzinie.

W zimowy wieczór 15.12.2023 w Domu Bankietowym „Finezja” seniorzy z różnych kętrzyńskich grup i stowarzyszeń, w tym ze Stowarzyszenia Seniorów pod Niedźwiadkiem, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Fundacji Eco Senior i Stowarzyszenia Złota Jesień spotkali się na wspólnej wieczerzy.

Dnia 09.12.2023r w Olsztynie odbył się VIII Warmińsko-Mazurski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych, Uniwersytetów i Akademii Trzeciego Wieku „Hej kolęda”, pod patronatem marszałka woj. warmińsko-mazurskiego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nakomiadach z klas I-III w dniu 8 grudnia 2023r przygotowali program o zdrowym odżywianiu, pod hasłem ‘’DZIEŃ KULINARNYCH MOCNIAKÓW, ZDROWIE NA TALERZU’’

W dniach 29.09 – 07.10.23 grupa słuchaczy (51 osób) z UTW Kętrzyn wyjechała na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w ośrodku „ Zdrowotel ‘’ w Łebie.

13.09.2023 przeżyliśmy "żywą" lekcję historii w naszym powiecie.

Dnia 12.08.2023r. 54 osób z UTW Kętrzyn mogło uczestniczyć na koncercie Osiecka/Przybora Ale Jazz! Wystąpiła piosenkarka i aktorka Joanna Dark...

Początki portu „ U Faryja ‘’ w Ruciane Nida to przełom lat 1989 – 1990.

KOMUNIKATY

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
JSN Solid 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework